Уряд схвалив законопроєкт про боротьбу з бідністю.
Нововведення передбачає від 1 січня наступного року збільшення підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на суму від 1 до 3 тисяч гривень. Від 1 липня – підвищення допомоги на дітей з малозабезпечених сімей.
Також у програмі передбачене підвищення допомоги на догляд самотнім пенсіонерам від 80 років.
Нещодавно соціологи, психологи та аналітики провели комплексне дослідження так званого феномену бідності в Україні. Їхньою метою було з’ясувати, наскільки люди оцінюють соціальну структуру в країні, чи вважають особисто себе бідними, чому і що саме впливає на їхній соціокультурний і матеріальний стан.
Дослідження проводилось у травні 2019 року у двох містах Херсонської області Центром близькосхідних досліджень та Аналітичним центром УКУ. Організації зазначають, що обраний регіон був невипадковим, адже Херсонщина пережила феномен “одномоментної бідності”, коли низка соціальних та економічних зв’язків була зруйнована через анексію Криму Росією. За всіма рейтингами соціально-економічних показників українських областей Херсонська область перебуває у нижній частині списку. А тому, на думку дослідників, результати можуть бути доволі релевантними для всієї частини України. Водночас, вони наголошують, що не претендують на стовідсоткову вичерпність, а саме дослідження є пілотним, однак уже дозволяє зрозуміти, у чому саме проявляється феномен бідності в Україні.
Вдарить мороз -12 і буде мокрий сніг: де в Україні сильно похолодає У вихідні погода…
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
This website uses cookies.