Зарплати всіх освітян у новому році мають зрости на 9%, а молоді вчителі наприкінці року отримають додаткову виплату. Про це йшлося на урядовій прес-конференції, присвяченій презентації Державного бюджету – 2020.
Зокрема, шкільні вчителі, які мають стаж роботи до 10 років наприкінці наступного року отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року — майже 21 тисячу грн.
Загалом передбачається, що таку додаткову виплату отримають 73,9 тисяч освітян.
За словами прем‘єр-міністра Олексія Гончарука, для держави дуже важливо підтримати молодого вчителя і показати молоді, що бути вчителем престижно.
«У нас є проблема, коли в школу часто не хочуть йти працювати молоді люди. Це означає, що в школах зараз залишається все більше старших людей, які скоро мають вийти на пенсію, і з часом у нас виникне проблема, що навчати банально немає кого. Тому ми як держава зараз звертаємо увагу на становище саме молодих учителів. У них зараз умови оплати праці гірші — менші надбавки, але з іншого боку ми хочемо показати молоді, що бути вчителем — це престижно», — відзначив прем‘єр-міністр.
За інформацією Кабінету Міністрів, сьогодні молодий вчитель у середньому отримує майже на 3 тисячі грн в місяць менше за досвідчених педагогів.
Так, молодий вчитель сьогодні заробляє приблизно 5 тисяч 410 грн у місяць, а досвідчений вчитель зі стажем 30 років — 8 тисяч 182 грн.
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
This website uses cookies.