Колишня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вступила в мережі в бурхливу суперечку з головою Державної фіскальної служби Максимом Нефьодовим.
Приводом для конфлікту, який спалахнув у Facebook, стала відмінність поглядів на ухвалення Верховною Радою України законопроєкту про перезавантаження влади. Він істотно спрощує процедуру звільнення державних чиновників.
Так, Нефьодов виявився прихильником нового документу, а Супрун – затятим противником. На її думку, він суперечить європейському законодавству і може поставити під удар сумлінних співробітників державних органів і реформаторів.
“Це дозволить політикам вирішувати питання в держслужбі. Це неправильно… А якщо не буде такого “хорошого і пухнастого”, як ти? І вони тоді можуть замінити всіх тих, кого ти призначив?” – застерегла Супрун Нефьодова.
Однак голова ДФС не погоджувався з доводами опонентки, аргументуючи свою позицію тим, що така логіка не дозволить очистити держструктури від корупціонерів. Крім того, він звинуватив Супрун в спробі вигородити своїх колишніх колег за Міністерством охорони здоров’я.
“Тобто, нехай краще залишаються корупціонери, аби потім не звільнили хороших людей? Дивна ідея… Я розумію, що тобі хочеться захистити кілька десятків людей в МОЗ”, – висловився Нефьодов.
Надалі кожен з них все ж залишився при своїй думці, не знайшовши консенсусу в суперечці, проте вона закінчилася без сварок. Супрун побажала Нефьодову успіхів у реформуванні митниці та висловила надію на те, що країна не позбудеться першокласних фахівців через скандальний законопроєкт.
Як відомо, монобільшість президентської партії “Слуга народу” проголосували у другому читанні за законопроєкт №1066. Він передбачає внесення змін до законодавчої бази України для перезавантаження влади.
Рішення було ухвалене під час пленарного засідання парламенту у четвер, 19 вересня, 228 голосами.
Зокрема ухваленим законопроєктом вноситься низка істотних змін до Законів України “Про державну службу”, “Про Кабінет міністрів України” і “Про центральні органи виконавчої влади”.
“Система державної служби, що діє в Україні, через політичну заангажованість і низький професіоналізм працівників, а також бюрократизм і корумпованість давно віджила себе і вимагає невідкладного реформування. Зараз питання швидкого та ефективного перезавантаження влади в Україні є не тільки питанням відновлення суспільної довіри до державної влади, а й питанням національної безпеки”, – йдеться у пояснювальній записці до документу.
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
"Чудовий сюрприз для пенсіонерів наближається, пенсія зміниться раптово": цим літнім українцям готують несподіванку Окремі категорії…
Сніг, ожеледь і морози: в Україні серйозно зіпсується погода Упродовж тижня в багатьох регіонах України…
На українців чекають нові правила бронювання: що зміниться 1 грудня - Кабмін Для отримання такого…
This website uses cookies.