Канцлер Німеччина закликала людей не турбуватися про її здоров’я. Вона запевнила, що вже в порядку. Про це повідомляє Reuters.
«Я в порядку, вам не варто за мене турбуватися», – підкреслила Меркель.
Вона додала, що впевнена в тому, що здатна і далі виконувати обов’язки канцлера. На думку Меркель, тим, хто цікавиться її здоров’ям, має бути достатньо її слів.
Під час прес-конференції канцлер була абсолютно спокійна, посміхалася і говорила без запинок.
Втім, її слова навряд чи переконали всіх людей, які переживають за її здоров’я. Справа в тому, що незрозумілий напад тремтіння трапився у політика вже втретє за місяць.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ангелу Меркель вже втретє за останній місяць затрусило під час офіційної зустрічі.
Як вважає фахівець, ці напади можуть бути передвісником дуже важкої хвороби.
«Це може бути передвісником якогось більш серйозного дисбалансу, тому що це схоже на малі припадки», – розповів лікар-невропатолог Віктор Мацишін.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.