Центральна виборча комісія затвердила форму та текст виборчого бюлетеня для голосування на виборах президента України 2019 року. Затверджено форму бюлетеня для голосування як у день виборів, 31 березня, так і для повторного голосування.
Відповідне рішення Центрвиборчком ухвалив 8 березня. Відтак, після скасування реєстрації п’яти кандидатів на посаду Президента України Скільки кандидатів знялися з виборів: ЦВК ухвалила рішення бюлетень для голосування в день виборів міститиме прізвища 39 кандидатів і відомості про них.
Які ще особливості матиме бюлетень для голосування в день виборів:
– текст виборчого бюлетеня друкуватимуть лише з одного боку державною мовою;
– текст друкуватимуть на одному аркуші розміром у 200 х 800 міліметрів;
– виборчий бюлетень матиме пісочний колір;
– виборчий бюлетень міститиме двотоновий водяний знак і захисні волокна з використанням захисних графічних антисканерних елементів;
– антисканерні елементи буде виконано з застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу;
– на кожному виборчому бюлетені за допомогою високого друку з застосуванням захисної фарби, що проявляється на його звороті, буде відображено номер виборчої дільниці.
Крім того, комісія вирішила, що виборчі бюлетені виготовлятимуться для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує число виборців, що, за даними Держреєстру на 7 березня 2019 року, мають стосунок до відповідної виборчої дільниці. Щоправда, є можливим відхилення зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їхнього виготовлення.
Водночас задля контролю за виготовленням виборчих бюлетенів на державному підприємстві “Поліграфічний комбінат “Україна” ЦВК утворила відповідну контрольну комісію. До її складу увійшли 14 осіб.
Зауважимо, такі заходи безпеки є традиційними. Підливає олії у вогонь і інформація, оприлюднена 7 березня заступником голови СБУ Олегом Фроловим. За його словами, Росія намагатиметься вплинути на проведення президентських Росія атакуватиме сайти ЦВК, щоб вплинути на вибори в Україні і парламентських виборів в Україні.
Що відомо про президентські вибори 2019 року? Цього разу президента в Україні обиратимуть всьоме. Відповідно до Конституції, пробуде новоспечений гарант на цій посаді щонайменше 5 років. 8 березня 2019 року стане відомим остаточний перелік усіх кандидатів.
Самі ж вибори мають пройти 31 березня, а офіційні результати з’являться до 10 квітня. Якщо жоден із кандидатів не подолає бар’єр у 50%, то буде проведено другий тур, який заплановано на 21 квітня.
Остаточний варіант виборчого бюлетеня міститиме 39 прізвищ. З усіма кандидатами у президенти Ви можете ознайомитися за цим посиланням Кандидати у президенти України-2019: список. Раніше ЦВК відмовила 47 особам у реєстрації кандидатом у президенти.
Основні дати президентських виборів 2019 року
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.