Заступник глави Міністерства охорони здоров’я України Павло Ковтонюк повідомив, що при наявності у хворого хронічного захворювання необхідно звертатися до лікаря, а не викликати швидку допомогу.
«Такі скарги про виклик” швидкої “були завжди. Ні року не було, щоб люди на це не скаржилися. В Україні є проблеми з викликами “швидкої”. Вони полягають в тому, що якщо не потрібно, її викликають, а коли потрібно, вона іноді не приїжджає, або не встигає приїхати»,
– заявив Павло Ковтонюк.За його словами, бригади швидкої допомоги не приїжджають на виклики саме через те, що до цього їх викликали без крайньої необхідності.
Також він нагадав, що пацієнти повинні самі радитися зі своїми сімейними лікарями щодо хронічних захворювань, а також консультуватися, що робити в разі їх загострення.
Заступник міністра зазначив, що перед тим, як викликати «швидку» треба подумати, чи дійсно вона необхідна, або людина може впоратися з поганим самопочуттям сам.
Як стверджує Павло Ковтонюк, якщо проблема може бути вирішена за допомогою дзвінка сімейного лікаря, то «швидку» викликати не потрібно.
«Треба думати про те, що якщо« швидка »їде до вас, то вона не їде десь на ДТП, в якому людина може бути в ситуації, що загрожує життю і здоров’ю», – заявив заступник глави МОЗ.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.