Все сталося на очах у матері: таксі обезголовив 6-річного хлопчика.
Про це пише портал Антікор з посиланням на місцеві та світові ЗМІ.
У Саудівській Аравії, в священному для мусульман місті Медіна, стався страшний злочин. Водій таксі виволік зі своєї машини шестирічного сина пасажирки і обезголовив його на очах у матері.
За попередніми даними, вбивство було скоєно на грунті релігійної ненависті. Таксист попередньо запитав у жінки, що прямувала в Мечеть пророка Мухаммеда, чи є вона шііткою, і отримав ствердну відповідь.
Після цього водій зупинив автомобіль, витягнув з нього маленького Закарію Аль-Джабера, розбив скляну пляшку і її осколком перерізав хлопчику горло, практично відокремивши голову від тіла. А також в люті завдав дитині ще кілька поранень. Зазначають, що чоловіка не зупинили і перехожі і їхні крики.
При цьому, як пише Daily Mail, перелякана мати, коли зрозуміла, що відбувається, а також офіцер поліції, який знаходився поруч намагалися перешкодити фанатику, але безуспішно. Жінка втратила свідомість від шоку.
За попередніми даними, нападник, якого заарештували на місці, страждав душевним розладом.
Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
This website uses cookies.