Чоловіку відірвало кінцівку під час запуску феєрверку

1 січня близько третьої години ночі у Індустріальному районі Харкова чоловік постраждав внаслідок запалення святкових вогнів.

Про це повідомила поліція Харківської області.

Біля житлового будинку на вулиці Біблика 34-річний місцевий мешканець намагався запустити феєрверк і отримав численні рвані рани обличчя та ампутацію кисті. Піротехніку чоловік придбав на ринку.

Поліція проводить перевірку за даним фактом, а чоловіка госпіталізували у тяжкому стані.

Natalia

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

1 місяць ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 місяці ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

3 місяці ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

3 місяці ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

3 місяці ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 місяці ago

This website uses cookies.