Люди часто звинувачують у своїй частій втомі активний і дуже напружений спосіб життя, постійні стреси. Дійсно, у більшості випадків це правда. Але якщо спробувати змінити життєвий устрій, то втома все одно не йде і продовжує переслідувати далі. Іноді досить поміняти подушку на зручнішу, щоб уранці прокидатися бадьорим. Але якщо комфорт сну не покращує самопочуття, то варто замислитися – це може означати про складну проблему зі здоров’ям. Треба вичислити ці недуги і розібратися в їх причинах.
Про це пише Terrawoman.
1) Не виходить виспатися
Цей чинник може негативно позначатися на стані здоров’я. Треба спати не менше восьми годин на добу для хорошого самопочуття. Доведеться приділити особливу увагу здоровому сну. Треба прибрати чимдалі телефони, комп’ютери, частіше провітрювати кімнату, в ідеалі – прогулюватися перед сном. Дотримання цих правил дозволить виспатися і почувати себе на ранок бадьорим і відпочилим.
2) Бракує енергії
Треба переглянути раціон харчування. Навіть якщо їсти багато правильних продуктів, втома навряд чи відступить. Обов’язкове включення в щоденний раціон м’яса, яєць, сиру і риби. Обов’язково має бути присутнім, що називається, повноцінний і сніданок, і обід, і вечеря. Доведеться привчитися пити необхідну кількість чистої води, щоб не було зневоднення організму. Приблизно у день хоча б 2 (в ідеалі 2,5) літри прохолодної негазованої води. Усе це разом допоможе отримувати організму потрібну кількість вітамінів, які підтримуватимуть організм і не даватимуть швидко втомлюватися.
3) Анемія
У жінок найчастіша причина втоми – анемія. Причина анемії – надходження недостатньої кількості заліза в організм. Вона викликає знесилення, слабкість і задишку, супроводжується безсонням і головними болями. Найчастіше страждають анемією ті люди, які втратили багато крові, або мають такі захворювання, як рак, артрит і ниркова недостатність. Щоб усунути цю причину, треба вживати такі лікарські препарати, в яких є залізо. У їжу вживати морепродукти, м’ясо, зернові.
4) Захворювання щитовидної залози
Головне, що виконує ця залоза, так це контроль метаболізму в організмі. Коли щитовидна залоза малоактивна, це призводить до збою в роботі організму, сповільнюється обмін речовин, внаслідок чого підвищується вага. Через це звична робота може здатися важкою і непосильною. Ну а для того, щоб розв’язати цю проблему, без лікарської допомоги не обійтися. Доведеться здавати аналізи і усе інше, а потім дотримуватися призначеного лікування.
5) Діабет
Дуже багато людей страждає на це захворювання. Причина цукрового діабету – накопичення цукру в крові. Цукор починає перетворюватися в енергію унаслідок того, що не може проникнути в клітини організму. Не дивлячись на те, що в організм поступає досить таки багато різних поживних речовин, клітини все одно голодують. Щоб здати аналізи на діабет, теж доведеться звернутися до лікаря, якщо діагноз підтвердиться, лікар випише терапію і дасть рекомендації по зміні життєвої засади.
6) Депресія
Душа людини, на жаль, теж схильна до захворювань, одне з них – депресія. На жаль, вона може тривати як декілька днів, місяців, так і декілька років. Під час депресії зникає апетит, втрачається вага, переслідує апатичний настрій. Сама по собі вона знижує працездатність і негативно позначається на організмі. Разом з цим виникають проблеми з пам’яттю і увагою. А депресія затягує в себе все глибше і глибше. Для вирішення цієї проблеми потрібно якнайшвидше звернутися до лікаря. На щастя, вона піддається лікуванню і психотерапії.
Якщо ж втома легка, не пов’язана ні з якими захворюваннями, для її усунення допоможе невелике звичайне фізичне навантаження.
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
This website uses cookies.