В Києві бабуся торгує сливами з Range Rover

Цього разу в якості прилавка використовується Range Rover Evoque, вартість якого з автосалоні починається з 1,3 мільйони гривень.

Мода торгувати з дорогих автомобілів вирощенеми власноруч продуктами продовжується. Цього разу в Києві сфотографували бабусю, яка в житловому комплексі “Комфорттаун” торгує сливами прямо з преміального кросовера Range Rover Evoque. Новим він коштує від 1,3 млн. гривень, щоправда на знімку авто вживане.

Фото такого підробітку на дорогі запчастини та паливо з’явилось на сторінці “Київ Автомобільний” мережі Фейсбук.

Користувачі мережі жваво коментують фото.

Одні сумніваються, що бабуся торгує лише сливами. Інші наводять приклади, що з аналогічних машин в Києві вже давно торгують квітами та італійськими продуктами.

Tanya

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

1 місяць ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 місяці ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

3 місяці ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

3 місяці ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

4 місяці ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 місяці ago

This website uses cookies.