Стало відомо, як працюватиме послуга збереження номера при зміні оператора

Україна опинилася на порозі прориву в телекомунікаційній сфері – вже в наступному 2019 року стане доступною послуга збереження свого мобільного номера після зміни оператора.

Так, українці спокійно зможуть перейти від одного оператора до іншого, при цьому не втративши номер, повідомляє «Сегодня».

MNP має зробити ринок телекомунікаційних послуг ще більш конкурентним, адже дуже часто абонентів від переходу до іншого оператора утримує тільки те, що доведеться міняти номер. З впровадженням цієї послуги в Україні, абоненти просто зможуть переходити від одного оператора до іншого, при цьому, повністю зберігаючи свій номер (включаючи початковий код оператора).

Для того, щоб скористатися нововведенням, українцям потрібно буде лише подати заявку і залишити свої паспортні дані.

«Щоб перенести свій мобільний номер до нового оператора необхідно буде подати заявку на перенесення номера віддалено (по телефону, через інтернет) або в магазинах цього оператора, вказавши свої паспортні дані. Також потрібно буде вказати бажаний час перенесення номера і вибрати тарифний план. Після перенесення номера абонентам, що дзвонять на цей номер, їх оператор буде повідомляти, що номер обслуговується в іншій мережі», – пояснюють механізм функціонування нової системи в компанії Lifecell.

Послуга буде доступна для всіх абонентів, які ідентифікувалися в мережі свого оператора – тобто пройшли реєстрацію або обслуговуються на контрактній основі. Передбачається, що спочатку послуга буде платною, правда, буде це чисто символічна сума, яка відразу буде зніматися з рахунку.

У Vodafone Україна розповідають, що, заявку абонента на зміну оператора розглядають, і протягом 8 робочих годин передають в центральну базу даних, яка її перевіряє і погоджує.

«Якщо заяву схвалено новий оператор інформує про це абонента, підписує з ним договір (якщо абонент хоче стати контрактним), видає нову сімку і починає обслуговувати його в своїй мережі. Надання послуг перериватися не буде, тому що спочатку активується нова sim-карта, а потім деактивується стара. Якщо протягом 30 календарних днів абонент не прийшов до нового оператора, його заявка анулюється, і він продовжує обслуговуватися у старого оператора. Послуга буде платною, але, оскільки тариф встановлює оператор, до якого переходить абонент, її вартість, швидше за все, буде символічною», – пояснили в компанії.

Також важливо пам’ятати, що абонент зможе переходити до нового оператора не частіше ніж один раз на 30 днів. А саме перенесення даних з однієї мережі в іншу буде відбуватися в період від 24 годин до трьох робочих днів.

Tanya

Recent Posts

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

7 днів ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

2 тижні ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

2 тижні ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

2 тижні ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

2 тижні ago

“Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх”: що відбувається в обмінниках та чи час рятувати гроші?

"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…

2 тижні ago

This website uses cookies.