В Одеській області 5 людей отруїлись грибами: серед них вагітна

Учора, 4 липня, госпіталізовано п’ятьох жителів села Концеба, що на Одещині, із діагнозом «отруєння грибами».
Про це поінформувала прес-служба ДСНС в Одеській області.

«Зі слів постраждалих, компанія з 6 осіб (один чоловік до медичного закладу не звертався), їла гриби вдома, які напередодні назбирали в лісосмузі. Постраждалим одразу ж надали необхідну медичну допомогу», – йдеться в повідомленні.

Хворих було переведено до Одеської обласної лікарні, де 4 особи письмово відмовились проходити лікування та повернулись додому, а під наглядом лікарів залишилась вагітна жінка. Її стан здоров’я – середньої важкості з позитивною динамікою.

Надзвичайна ситуація на контролі.

Tanya

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

1 місяць ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 місяці ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

3 місяці ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

3 місяці ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

3 місяці ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 місяці ago

This website uses cookies.