24 червня зі святом можна привітати кожного четвертого українця. Саме тоді відзначаємо День молоді. Згідно із статистикою, в Україні понад 10 мільйонів таких людей – це особи, віком від 18 до 35 років.
Сьогодні в Україні законодавчо особами молодого віку вважаються люди до 35 років. Запровадження такого критерію пов’язане із наданням пільг, зокрема йшлося про молодіжне кредитування.
За кордоном стандарти трохи інші. Наприклад, ВООЗ офіційно продовжила молодість до 44 років. Згідно з віковою класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я:
25-44 роки – це молодий вік
44-60 – середній
60-75 – похилий
75-90- старечий
Понад 90 – довгожителі.
Слід зазначити, що вікова класифікація постійно змінюється. До 1993 року у нас діяла вікова періодизація, яку затвердили на симпозіумі Академії педагогічних наук СРСР. Зокрема, підлітковим вважався вік від 13 до 16 років (хлопці) і від 12 до 15 років (дівчата).; юнацьким – від 17 до 21 року (хлопці) і й від 16 до 20 (дівчата); середній вік ділився на два періоди: перший – від 22 до 35 років (чоловіки) і від 21 до 35 років (жінки); другий – від 36 до 60 років (чоловіки) й від 36 до 55 років (жінки). А далі вже був похилий і старечий вік.
Нагадаємо, що на даний момент молодими є всі ті, хто ще не досяг віку 35 років (а це 25 % населення України). То ж святом тебе, Україно, країно молодих!
На які соціальні виплати очікувати українцям у 2025 році Чи вистачить реформованій системі сил допомогти…
НАТО може атакувати Росію: адмірал озвучив умови для високоточних ударів У Альянсі закликали найбільші західні…
"Пенсія неочікувано здивує цих літніх українців, для пенсіонерів підготували несподіваний сюрприз": що буде з виплатами?…
Значна частина українців втратить бронь: нардеп пояснив нові правила Багато українців втратить право на бронь…
Україну накриють потепління і мокрий сніг: синоптик попередив про зміни у погоді Упродовж тижня морози…
Оштрафують на 25 тисяч: про які життєві обставини необхідно повідомляти ТЦК Через зміну адреси у…
This website uses cookies.