Українці вже втомились від лютих морозів, синоптики повідомили, коли потепліє

Українці вже втомились від лютих морозів, синоптики повідомили, коли потепліє

країну накрила морозна погода. Вона буде утримуватися в регіонах практично до завершення тижня. Протягом цього часу зберігатиметься і сніговий покрив.

Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха в коментарі “NV”, пише ТСН.

За її словами, прийдешній тиждень (17-23 лютого) буде холодним та стане “найзимовішим таким періодом, можливо, за весь сезон”. Це, наголошує синоптикиня, компенсація за попередні теплі місяці.

Протягом 19−20 лютого буде проходити атмосферний фронт з північного заходу. Саме він відклав потепління до наступного тижня. Країну накриють опади: спочатку у північних, західних та центральних областях, а потім – в більшості регіонів України.

Протягом тижня в областях нічні температури будуть становити 7-14 градусів морозу, але на сході та в Карпатах – близько -18 градусів. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть від 0 до 7 градусів морозу, у південно-західній частині тепліше – від -2 до +3.

“Зміни погоди в Укргідрометцентрі очікують аж на початку наступного тижня. Там проглядається тенденція до відчутного підвищення показників температури повітря. Тоді ж, швидше за все, почне танути сніг. Адже денна температура все частіше буде зі знаком плюс”, – наголосила синоптикиня Наталія Птуха.

Як повідомлялося, Україну накрило похолодання. Зима “надолужує та компенсує попередні теплі місяці”. Найхолоднішими кілька наступних ночей будуть для східних, північно-східних регіонів України та Карпат.

Арт Іра

Recent Posts

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 тижні ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

4 тижні ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

4 тижні ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

4 тижні ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 тижні ago

“Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх”: що відбувається в обмінниках та чи час рятувати гроші?

"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…

4 тижні ago

This website uses cookies.