Нові правила мобілізації: які критерії бронювання працівників у грудні
Бронювання лише онлайн.
Інформує «Znaj.ua».
З 1 грудня в Україні змінюється процедура бронювання працівників, які працюють на критично важливих підприємствах. Подати заявку тепер можна тільки через “Дію”. Як пояснив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, це дозволить уникнути затримок в обробці документів.
Підприємства, які під час аудиту зберегли статус критичних, можуть бронювати співробітників уже з грудня, але бронювання діятиме тільки до кінця лютого. Оновити статус підприємства потрібно до 28 лютого, написав Федоров у своєму телеграм-каналі.
Нововведення передбачають, що бронювати нових співробітників можна одразу, без визначення термінів. Але є важливий критерій, середня зарплата працівників має перевищувати 20 тисяч гривень, якщо це не державні чи комунальні компанії.
Основні критерії бронювання:
Критерії підприємства обирають із переліку. Для підтвердження статусу критичного необхідно подати пакет документів до відповідного профільного органу, Мінекономіки, Міненерго, Мінагро чи Мінцифри.
Однак варто розуміти, що робота ТЦК не спрямована на створення проблем, а лише на виконання своїх обов’язків. Якби росія не розв’язала війну, потреби в мобілізації та роздачі повісток просто не було б.
Варто пам’ятати, що українська армія принципово відрізняється від російської. Наші воїни проходять ретельну підготовку, на відміну від росіян, яких кидають у бій без належної підготовки. Вони знищують наші домівки та змушують нас захищатися. Україна бореться за виживання, і мобілізація — це спосіб захистити нашу свободу.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.