Буде страшний бій, який принесе Україні перемогу: астролог назвав, коли закінчиться війна, відео
Найважчим та найгарячішим періодом для України у війні стане червень 2024 року.
Такий прогноз зробив ведичний астролог Алакх Ніранжан.
Астролог наголосив, що саме цей період буде переломним і відбудеться страшний бій. Він переконаний, що ініціатива повернеться до України і після серйозної роботи на фронті бойові дії закінчаться, а з вересня розпочнуться переговори.
“З липня-серпня розпочнуться серйозні переговори й, швидше за все, вже з вересня ці перемовини закінчаться для України перемогою. Тож, з великою долею ймовірності, у вересні гаряча фаза війни закінчиться”, – попередив Алакх Ніранжан.
Крім того, ведичний астролог зауважив, що навіть якщо в результаті переговорів Україна не поверне всі свої території, то через максимум 7 років вони повернуться, але за певних обставин.
“Це ваша розплата за вашу владу. Території повернуться, але питання кому. Адже Україні вони повернуться як вільній державі лише, якщо до кінця 2024 чи початку 2025 року відбудеться зміна держави. Або ж вони повернуться в країну, яка не зовсім буде вільною і перебуватиме у певній залежності від Росії”, – резюмував Ніранжан.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.