Зеленський про завершення війни в Україні: “Це не буде щасливий фінал”
Перемога України – це єдина річ, яка не дозволить Росії напасти на інші країни.
Президент Володимир Зеленський вважає, що, навіть попри бажану перемогу, для України це не буде “щасливим фіналом”. Таку думку глава держави озвучив журналісту Фаріду Закарії для телеканалу CNN.
За словами президента, для України дуже важливо не робити паузу в контрнаступі.
“Я говорив партнерам до початку контрнаступу, що вони повинні розуміти і визнати, що ми не контролюємо небо. Як нам його контролювати, або хоча б порівняти з Росією сили в небі? Ми всі хочемо досягти успіху і щасливого фіналу. Але це не кіно на півтори години. Це контрнаступ. Це не фільм із щасливим кінцем. У нас не буде щасливого кінця. Ми втратили багато людей. Це не щасливий фінал. Треба це визнати”, – сказав Зеленський.
Глава держави додав, що перемога – це єдина річ, яка не дозволить Росії напасти на інші країни. Зокрема, наступними цілями Кремля можуть бути країни Балтії, Польща. На думку Зеленського, мета російського диктатора Володимира Путіна – повернутися в Радянський Союз.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.