З кінця квітня українці, які купують продукцію даного бренду “напряму” з Китаю стали скаржитися на те, що до них “не доїжджають” посилки з технікою Xiaomi, замовленою в зарубіжних інтернет-магазинах.
Покупці уточнюють, що поштова служба попередила про те, що посилки відправляються назад відправнику. Якщо заборона на покупки для приватних осіб є частиною плану Xiaomi, а не ініціативою офіційних дистриб’юторів, то можна говорити про те, що це нова стратегія китайської компанії, наслідки якої складно уявити, – повідомляє 112.
З кінця квітня українці, які купують продукцію даного бренду “напряму” з Китаю, також стали скаржитися на те, що до них “не доїжджають” посилки з технікою Xiaomi, замовленою в зарубіжних інтернет-магазинах – про це повідомив представник одного з китайських магазинів, який зв’язався з українською ком’юніті. Покупці уточнюють, що поштова служба попередила про те, що посилки відправляються назад відправнику.
До всеукраїнського співтовариства Xiaomi “Mi Community”, почали надходити скарги від приватних осіб.
“Люди вважають, що це ми монополізуємо ринок. Це не так, ми не маємо відношення до заборони”, – уточнює Дмитро Лупич, координатор української ком’юніті, відповідаючи приватним особам та представникам закордонних магазинів.
Судячи з усього, мова не йде про таке масове явище, як у Росії, або у нас воно ще не набуло серйозних масштабів.
В Україні представником правовласника торговельної марки Xiaomi є Олександр Шевченко, інформація про якого значиться в офіційному реєстрі на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).
Українська митниця підтверджує, що, згідно з чинним законодавством, він (і тільки він) може дозволяти або забороняти, блокувати доставку і “завертати” посилки на правах представника правовласника. Затримка може досягати 10 днів. Далі ним приймається рішення: або правовласник звертається до суду, або не перешкоджає митниці завершити митне оформлення.
Журналісти звернулися за коментарем до представника правовласника: чи був запит з його боку і чи стосуватиметься він приватних відправлень. За його словами, запит є, і він відповідає статті 398 Митного кодексу України, а посилки, в яких знаходиться 1-2 одиниці товару, не завертаються. Крім того, Олександр Шевченко заявив про те, що паралельно з ним інші особи якимось чином зареєстрували такі ж права.
Про них інформації у реєстрі немає.
Зазначимо, наприкінці минулого місяця стало відомо, що російська митниця, на вимогу представника правовласника бренду Xiaomi в Росії, почала блокувати посилки приватних осіб у країну і повертати їх назад в іноземні інтернет-магазини. Правовласником на території РФ є компанія “Смарт-Оранж”, яка співпрацює з RDC Group – офіційним дистриб’ютором Xiaomi.
Мета дистриб’ютора – заблокувати всі поставки Xiaomi в країну, які здійснюються не через “їх” офіційний канал.
Нагадаємо, вчора прес-служба “Нової пошти” повідомила про огляд приватних посилок співробітниками ДФС.
Астролог назвав остаточний рік завершення війни в Україні Незабаром може завершитися гаряча фаза, каже астролог.…
В Україні прогнозують аномальний грудень: чого чекати від погоди Як зазначають українські метеорологи, зима 2024-2025…
"Путіна вб'ють наступного року", - астролог Влад Росс Астролог Влад Росс в інтерв'ю УНІАН розповів,…
На які соціальні виплати очікувати українцям у 2025 році Чи вистачить реформованій системі сил допомогти…
НАТО може атакувати Росію: адмірал озвучив умови для високоточних ударів У Альянсі закликали найбільші західні…
"Пенсія неочікувано здивує цих літніх українців, для пенсіонерів підготували несподіваний сюрприз": що буде з виплатами?…
This website uses cookies.