Рада визнала бойовий гопак національним видом спорту

Бойовий гопак і рукопашний бій офіційно стали національними видами спорту.

Верховна Рада узаконила бойовий гопак і рукопашний бій. Відповідні зміни в закон про фізичну культуру і спорт підтримали 227 депутатів на засіданні в четвер, 25 травня, передає Ukr.Media.

В закон вводиться поняття “національний вид спорту”. Це вид спорту, заснований на національно-культурних традиціях. Передбачена можливість створення національної спортивної федерації для таких видів спорту.

Міністерство у справах молоді і спорту на конкурсній основі буде формувати національні збірні з таких видів спорту. Глава відомства Ігор Жданов під час обговорення законопроект заявляв, що документ спрямований на розвиток таких видів спорту, як бойовий гопак, спас, рукопашний бій, хортинг та інших.

Кріс

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

3 місяці ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

5 місяців ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

5 місяців ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

5 місяців ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

5 місяців ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

5 місяців ago

This website uses cookies.