Прийшов на роботу – отримав повістку: наскільки це законно в Україні
В Україні право вручити повістку мають у тому числі й роботодавці. Також на них покладено контроль за своєчасним прибуттям військовозобов’язаного до військкомату, проте порядок такого контролю не визначено.
Роз’яснення з цього приводу дала організація з безоплатної правової допомоги “Юридична сотня”.
“Якщо роботодавець отримує розпорядження від ТЦК та СП щодо оповіщення військовозобов’язаного про виклик, він зобов’язаний видати наказ про таке повідомлення та під підпис довести його до відома певних осіб, а також вручити повістку про явку на виклик у військкомат”, – повідомили в організації.
До обов’язків роботодавців насамперед входить інформування військовозобов’язаних: на видному місці у приміщеннях підприємств мають бути вивішені роздруковані правила військового обліку.
Роботодавці також:
В Україні дев’ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов’язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов’язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни – завтра вона може прийти до тебе.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.