З’являються і зникають: лікарі назвали можливі нетипові симптоми Омікрону
Британські медики назвали запаморочення, дзвін у вухах, зниження слуху та напругу в очах нетиповими симптомами штаму коронавірусу Омікрон. Ці ознаки можуть з’являтися та зникати протягом дня.
Перелік симптомів, які мають викликати підозру, опублікувала в інструкції Національна служба охорони здоров’я Англії (NHS). У хворих на Омікрон також спостерігаються деякі з основних ознак коронавірусу – це лихоманка або озноб, кашель, втрата або спотворення нюху чи смаку.
Зазначається, що розпізнавання симптомів і самоізоляція у разі їх виникнення можуть допомогти зупинити поширення Омікрона.
Одним із таких проявів є запаморочення – це симптом, який викликає помилкове відчуття обертання власного тіла або навколишніх предметів.
У документі під назвою “Your COVID Recovery” вказується, що запаморочення часто спостерігається при вірусних інфекціях через виснаження організму, або тому що вірус зачепив вестибулярну систему – “зв’язок між внутрішнім вухом і мозком”.
Якщо вестибулярна система вражена, у вас паморочиться в голові, коли ви швидко змінюєте положення тіла, коли бачите багато одночасних рухів (їде поїзд, рух машин на дорозі, йде багато людей і т.д.) або коли рухаєте головою.
Запаморочення може бути пов’язане з дзвоном у вухах, зниженням слуху, напругою очей і головними болями.
“Вони можуть з’являтися і зникати протягом дня. Якщо вони постійні або дуже інтенсивні, вам слід повідомити про це лікаря”, – вказується в інструкції NHS.
Вдарить мороз -12 і буде мокрий сніг: де в Україні сильно похолодає У вихідні погода…
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
This website uses cookies.