“Вчені спантеличені”: після мутацій нових штамів коронавірусу з антитілами в організмі коїться щось незрозуміле…
Вчені дослідили, що антитіла після перенесеного коронавірусу можуть не лише зберігатися впродовж 7 місяців і більше, але і збільшуватися з часом. Можливо, це пояснюється рядом мутацій і виникненням нових штамів, які змінюють сприйняття хвороби людським організмом.
Про це повідомляється в звіті науковців Барселонського Інституту глобального здоров’я, який з’явився в популярному науковому журналі Nature Communications.
578 добровольців, які хворіли на коронавірус у легкій формі і погодилися на експеримент, були під пильним наглядом науковців.
Одразу після інфікування COVID-19 імунна відповідь організму пацієнтів була дуже потужною, згодом кількість антитіл до коронавірусу почала знижуватися. Проте, у певний момент ситуація стабілізується і, що дійсно дивно і що досі не можуть пояснити науковці – в 75% випадках, які не були повторним зараженням, після цього рівень антитіл знову зростає.
Також, в тексті дослідження йдеться про перехресний захист антитіл проти коронавірусів, що викликають застуду (HcoV), від SARS-CoV-2.
Тобто, у тих, хто хворів COVID-19 з явними симптомами, був нижчий рівень антитіл до “застудних” коронавірусів, а у безсимптомних пацієнтів він виявився вищим. Цим може пояснюватися, чому люди настільки по-різному можуть переносити хворобу.
Астролог назвав остаточний рік завершення війни в Україні Незабаром може завершитися гаряча фаза, каже астролог.…
В Україні прогнозують аномальний грудень: чого чекати від погоди Як зазначають українські метеорологи, зима 2024-2025…
"Путіна вб'ють наступного року", - астролог Влад Росс Астролог Влад Росс в інтерв'ю УНІАН розповів,…
На які соціальні виплати очікувати українцям у 2025 році Чи вистачить реформованій системі сил допомогти…
НАТО може атакувати Росію: адмірал озвучив умови для високоточних ударів У Альянсі закликали найбільші західні…
"Пенсія неочікувано здивує цих літніх українців, для пенсіонерів підготували несподіваний сюрприз": що буде з виплатами?…
This website uses cookies.