Арії, тобто шляхетні
Арійську державу спроможні створити лише арії. Слово «арії» буквально означає «шляхетні». З погляду етимології – науки про істинні значення слів – аріями є ті, які визнають, що в їхній душі живе внутрішній бог Ар (Яр, Ра). Арії – це його свідомі носії.
Відповідно, арії є носіями арійського світогляду. Найбільш цілеспрямовані арії – це прихильники релігії аріянства, спрямованої на практичну еволюцію від людини до боголюдини. Згідно з прадавньою традицією, вони називають себе іменем «аріяни». Аріяни відрізняються тим, що постійно вдосконалюються, розвивають своє соціальне оточення, поліпшують природне середовище.
– Але що їх до цього спонукає? Що є рушієм такого цілеспрямованого розвитку?
Для відповіді корисно піти від протилежного і поглянути на не-аріїв.
Як ми вже знаємо, є три основні світогляди – арійський, семітський і атеїстичний. Ядром семітського світогляду є юдаїзм. Чим відрізняються арійці та не-арійці з погляду юдаїзм? Звертаємось до першоджерел.
Честь чи гроші?
Почнімо з Талмуду – концентрату юдейської життєвої мудрості. У ньому знаходимо всесвітньо відомий афоризм, який влучно характеризує фундаментальну відмінність арійців і не-арійців: «Галілеянин любить честь, а юдей – гроші».
Що таке «гроші» зрозуміло – це, в ширшому розумінні, матеріальні блага, доступні в цьому земному житті.
А що таке «честь»?
Тут варто почати з поняття карми. На санскриті слово карма означає «робота», точніше «доробок», «напрацювання», результат здійсненої роботи. Карма – це наслідки, спричинені попередніми діями. Це об’єктивний показник, який не залежить від того, що про нього думає людина чи соціум. Якщо використовувати ігрову термінологію, то карма – це кількість балів, зароблених гравцем. Правильні дії автоматично поліпшують карму, неправильні – погіршують.
Внутрішнє суб’єктивне усвідомлення людиною своєї карми позначається терміном «гідність». Що краща карма і вищий рівень її усвідомлення, то вища гідність людини.
Зовнішнє – соціальне – усвідомлення карми людини позначається терміном «репутація». Репутація – це те, як громадська думка суб’єктивно сприймає об’єктивну карму людини.
Засобом формування репутації людини є слава – позитивна інформація про дії людини та їх результати. Славлення поліпшує репутацію людини. Натомість негативна інформація про людину називається ганьбою. Гоніння (паплюження, знеславлення) погіршує репутацію.
Честь – це поєднання гідності й репутації, тобто внутрішнього й зовнішнього уявлення про карму людини. Честь – це гідність плюс репутація. Честь людини – це сума індивідуального і суспільного усвідомлення карми людини.
Після такого визначення понять, можна поставити собі запитання: що для мене важливіше – честь чи гроші?
Визначився? Тоді повернімося до фрази «Галілеянин любить честь, а юдей – гроші». Галілеяни були арійцями, тому любили честь.
– Але хіба не дивно, що юдейський Талмуд вихваляє галілеян?
Аж ніяк – насправді ця фраза вихваляє юдеїв. З юдейської точки зору честь – це щось ефемерне і безглузде, натомість гроші – конкретне і корисне. Честь на хліб не намажеш. Галілеяни – це романтики та ідеалісти, натомість юдей – чисто конкретні та практичні. Дбай про свою вигоду, будь практичним і конкретним – закликає своїх одноплемінників Талмуд.
Якщо для тебе важливіша честь, то це ознака арійського мислення.
А тепер погляньмо, наскільки воно глибоке. У цьому нам допоможе наступна юдейська мудрість.
Живий пес чи мертвий лев?
У світі дуже поширений афоризм «Краще бути живим псом, ніж мертвим левом». Він походить з «Книги Екклезіаста», що належить до святого письма юдей: «Живому собаці ліпше, ніж мертвому леву» (9:4). Сенс афоризму в тому, що давні юдеї вважали собаку нечистою твариною, проте задля збереження життя можна бути навіть собакою. Лев традиційно символізував силу, мужність і шляхетність, але якщо він мертвий, то, з погляду юдаїзму, усі ці його якості не мають жодної вартості.
А що ти вибереш: бути живим псом чи мертвим левом?
Арії вибирають лева, тому що знають про існування реінкарнації, в євангельських термінах – палінгенезія, тобто багаторазового втілення. Хто умре левом, той у наступному житті народиться левом. Народження левом дає одразу ж багато переваг, тому, на думку арійців, вигідно завжди залишатися левом.
Натомість основою юдейського світогляду є догма про одноразове життя. А оскільки наступного життя не буде, то для його збереження треба застосовувати усі засоби, навіть ті, які вважаються брудними та низькими.
Два перераховані вище запитання логічно приводять до третього – головного запитання.
Що важливіше: честь чи життя?
Це питання можна поставити по-іншому: що в нашому світі є найвищою цінністю?
Відповідь не-арійця випливає з відповіді на попереднє запитання: звісно, найважливішим є життя. Будь-яке, у будь-якому вигляді.
Натомість для арійця найвищою цінністю є честь, яка важливіша і грошей, і життя.
Запитай себе і дай собі чесну відповідь, що для тебе важливіше – честь чи життя?
Якщо життя, то ти ще не арієць. Але якщо хочеш ним стати – працюй над собою. Ті герої, які загинули у війні за Україну, мали точну відповідь: Україна понад усе, честь важливіша за життя.
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
This website uses cookies.