У крові знайшли метадон: спливли нові деталі смерті нардепа Полякова
Токсикологічна експертиза виявила в крові загиблого нардепа Антона Полякова метадон і алкоголь.
Про це у своєму Facebook повідомила депутат від “Слуги народу” Галина Янченко.
За її словами, смерть народного депутата від групи “За Майбутнє” Антона Полякова наступила в результаті реакції алкоголю і наркотичного препарату метадон.
“Смерть Антона Полкова наступила в результаті реакції алкоголю і метадону. За моєю інформацією, це показала токсикологія”, – написала Галина Янченко в своєму Facebook.
Метадон – напівсинтетичний наркотичний препарат, який заборонений у всіх країнах світу поряд з кодеїном і декстрометорфаном (DXM) через високу смертність і наркоманію.
На початку минулого століття метадон синтезували за допомогою хлору і тебаїну в якості синтетичного аналога морфіну. Експерти вважають метадон як одне з найпоширеніших засобів вуличної наркоманії, ломка від якого довша, ніж від інших опіатів.
Крім цього, медичний метадон застосовують як анальгетик і при лікуванні наркотичної залежності.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.