Медики спостерігають за персоналом і підопічними.
В Одеській області зафіксували групову захворюваність на ГРВІ серед підопічних Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату. Там захворіло 11 дітей, двоє з них загинули.
Про це повідомили в Одеському обласному лабораторному центрі.
ля встановлення чинника провели вірусологічне обстеження хворих та контактних осіб. У двох випадках виявлено метапневмовірус, у 9-ти – парагрип третього типу. Від контактних осіб у двох випадках виділено коронавірус COVID-19.
Щоб локалізувати спалах, медики спостерігають за підопічними та персоналом, проведена заключна дезінфекція у всіх приміщеннях закладу, посилено санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими.
Нагадаємо, у Тернополі в перинатальному центрі на початку квітня померла 26-річна Зоряна Мосьондз. Молода жінка мешкала в м. Бережани Тернопільського району. Вона, будучи вагітною раптово захворіла на коронавірус, із симптомів у неї був лише легкий кашель.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.