500x320_влюбленный в фитнес.eps
Як веде себе чоловіче тіло і жіноче при однакових фізичних навантаженнях?
Організм і будова тіла чоловіка від жінки відрізняється. Підбираючи раціон харчування і тренування необхідно враховувати цей факт. Про те, що жінка малорухома і приділяє більше уваги домашньому вогнищу, ніж чоловік свогєму тілу і важкій фізичній роботі – це не так. В наш час деякі жінки більше працюють фізично, ніж деякі чоловіки.
Якщо повернутися в первісний світ, то жінка ще в той час виконувала дуже багато роботи, носила дитину на руках до віку 4-х років і більше, шукала дрова і іноді замість чоловіка добувала їжу, будувала сховища. В наш час, особливо самотні жінки, які виконують більше фізичної праці.
Якщо повернуться до питання тренувань, то незважаючи на те, що жінка багато працює фізично, їй все одно необхідна інша програма тренувань.
7. Жіночі м’язи витриваліші, чого не скажеш про нервову систему. Чоловіки більш схильні до вибухових тренувань, ніж жінки. Жінки набагато довше відновлюються після підривних тренувань. Чоловіки краще справляються з динамічними вправами і гірше з тяжкими.
8. У жінок після помірних аеробних вправ настрій поліпшується більше, ніж у чоловіків.
9. Жіноче тіло отримує більше результатів від більш спокійних тренувань.
10. Після спокійних тренувань жінка краще відновлюється під час відпочинку між підходами. Поживні речовини доставляються до їх м’яз краще, тому жіноче тіло менше страждає від м’язового руйнування.
Коли жінка приходить в спортивний зал, бачить рельєфні тіла чоловіків, з’являється бажання посилювати тренування, так як це бажання провокує тиск навколишнього середовища. Як показують багаторічні спостереження, жінкам краще адаптуватися до тренінгу, але в цьому питанні головне не перестаратися і варто навчитися відчувати своє тіло і розраховувати можливості.
Раніше, портал “Знай.ua”, розповів про те, що хворобливість після тренувань з’явиться в будь-якому випадку, а запізніла біль проходить після регулярних тренувань протягом 1-2 тижнів. Тренування необхідно змінювати з частотою один раз в 3-6 місяців. Якщо в процесі і після застосування нових тренувань ваше тіло не болить це значить, ви щось робите не так.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.