Президент Украины Владимир Зеленский выступает во время мероприятий по случаю 29-й годовщины независимости Украины, в Киеве, 24 августа 2020 г. В этот день в Украине отмечают День Независимости. Фото Ратынский Вячеслав / УНИАН
Президент України розповів про плани по закінченні своєї каденції.
Президент України Володимир Зеленський плекає надію, що українці виявлятимуть йому свою повагу після закінчення його перебування при владі.Про це керівник країни заявив в інтерв’ю телеканалу Euronews.
Зеленський зазначив, що на відміну від більшості політиків не має наміру ховатися від українців після закінчення кар’єри політика.
“Я завжди буду залишатися просто людиною. Для мене дуже важливо, щоб після того, як я перестану бути президентом, я міг спокійно ходити вулицями не тільки Києва, а й України. Я вже не кажу, щоб люди пишалися мною, — це найвищий результат”, — заявив він.
Зеленський також зазначив – завжди діє так, щоб рідні та близькі не відчували сорому за його вчинки.
“Війна на сході — вона не зупиняється, вона не як робочі дні — 5 разів на тиждень. Війна – вона кожен день. І кожен день є виклики та питання. На них треба знаходити не просто відповіді, а результативні кроки. Тому що від кожного з таких кроків залежить, скільки людей загинуло, скільки людей поранено, скільки людей саме Ти, президент України, можеш особисто зберегти будь-якими шляхами: дзвінки, поїздки на фронт”, – підсумував президент.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.