Завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних захворювань Алла Мироненко розповіла як в Україні тестують на коронавірус і від чого залежить статистика.
Про це повідомляє “Главред”.
“Якщо апарат, який обробляє тести, в якийсь день зламався, то по цифрах у нас все виглядає добре. В Україні недостатньо тестують, але не заради “красивої картинки” або запобігання паніки. Так відбувається з об’єктивних причин: нікому, нічим і ніде. Адже для цього потрібні спеціальні лабораторії, обладнання та навчені фахівці. А все це не створюється за помахом чарівної палички. вірусолога потрібно кілька років навчати, щоб він розумів процес. Для лабораторії потрібні спеціальні умови, де будуть правильні потоки повітря, поділ приміщення і т.д”, – пояснила вона.
Експерт підкреслила, що необхідно звертати увагу на число госпіталізованих пацієнтів, а також скільки з них потрапили в реанімації і знаходяться на апаратах ШВЛ.
“Це – реальні показники. Ці показники у нас не настільки критичні, щоб була необхідність вводити жорсткі обмежувальні заходи. Результати експрес-тестів не настільки достовірні, щоб повністю на них покладатися, вірити їм і активно використовувати. А все інше – це цифри, що “гуляють”, – додала Мироненко.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.