В Україна знову прийде негода: в які регіони увірветься шторм

В Україні у понеділок, 29 червня, знову очікується погіршення погоди. У деяких регіонах можливі грози, град та шквали вітру.

Відповідне штормове попередження опублікувала пресслужба ДСНС України на своїй сторінці у Telegram, посилаючись на дані Укргідрометцентру.

Так, 29 червня на Лівобережжі, а вдень і у західних областях ймовірні грози. В окремих районах слід чекати ще й граду, шквалів вітру 15-20 м/с.

 

lena lena

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

1 місяць ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 місяці ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

3 місяці ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

4 місяці ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

4 місяці ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 місяці ago

This website uses cookies.