Що можуть розповісти про нас фотографії, які ми викладаємо в мережі? Насправді, багато.

Що можуть розповісти про нас фотографії, які ми викладаємо в мережі? Насправді, багато.

Вони можуть розказати про наші якісь приховані комплекси чи потаємні бажання, які навіть ми самі іноді не усвідомлюємо.

Найпоширеніші види знімків в соцмережах.

1. Різноманітні селфі (селфі в дзеркалі, ліфтолуки, фітоняшки тощо). Під великою кількістю селфі в профілі ховається гіпертрофована потреба у визнанні та схваленні оточуючих, зацикленість в першу чергу на самому собі, самозакоханість і неабияка схильність до самозамилування.

2. Вiдверті селфі. Губи «качечкою», звaбливо підкреслені контури тiла… Ваш посил світу: «Я вільна, готова на експерименти дівчина». Подумайте, а вам цього треба — так відверто транслювати світові те, що ви «на маркеті», а ваше тiло є наживкою і способом продати себе подорожче. Ви справді думаєте, що чоловіки, налаштовані на серйозні стосунки, клюнуть на таку наживку?

3. Фото пари. Це демонстрація свого союзу і того, що ви його сприймаєте як міцний і довгостроковий. Спосіб сказати світу: «Я не самотній, я коханий, потрібний і цінний».

Якщо таких фотографій в профілі багато — це привід задати собі питання: а навіщо мені це треба? що і кому я хочу сказати цими кадрами? Можливо, за цим стоїть потреба щось довести своєму колишньому коханому (коханій) або виграти змагання у менш успішних подруг.

4. Фото в компанії. Якщо у вашому профілі велика частина фото — це фото тусовок, де ви весело проводите час в компанії, то це може свідчити про внутрішню порожнечу і самотність. А ще про те, що належність до якоїсь спільноти людей лестить вашому самолюбству. Ви передаєте світу: «Мене обрали в цю команду, я є її частиною. І мені це приємно».

Читайте також  Facebook запустив соцмережу для дітей

5. Діти. Тут можливі два варіанти. Якщо ми ділимося своїм дитячим фото, ставимо його на аватарку, то це свідчить про втому від дорослого життя, відповідальності, кредитів та іпотеки. За цим стоїть підсвідоме бажання повернутися в дитинство, потреба, щоб про нас дбали. «Візьміть мене на ручки, погладьте по голові», — повідомляє світові таке фото.

Другий варіант — ми ділимося фотографіями своїх дітей або своїми фото з дитиною. Цим ми говоримо: «Я мама, це велике досягнення у моєму житті».

6. Тварини і фото з тваринами. Якщо це акаунт фотографа, фото диких тварин у природному середовищі свого проживання — це свідчення професіоналізму. А ось якщо звичайний хлопець або чоловік ставить на аватарку фото дикого вовка, граціозного гепарда — це спроба видати бажане за дійсне. Власник сторінки хоче здаватися сміливим і сильним.

У дівчат, як правило, переважають, фото всяких мімімішних тварин. Наприклад, милі кошенята (кролики, цуцики) або дівчини з кошенятами. Такі фотографії свідчать про сентиментальність та інфантильність власниці облікового запису.

7. Природа. Мова знову не про акаунти професійних фотографів. Якщо у вашому профілі багато фото краєвидів, то це може свідчити про задоволеність життям. Життя вдалося, можна і помилуватися природою. Але може говорити і про втому від шаленого повсякденного ритму, потребу в усамітненні і спогляданні красот природи.

8. Гламурні образи. За кількістю таких фото в профілі стоїть потреба в нарцисичній підтримці, емоційних «погладжуваннях» у вигляді лайків і схвальних коментарів. А це привід задуматися про свою самооцінку і альтернативні шляхи її зміцнення, які не приводять до залежності від лайків і віртуального світу.

9. Фото з подорожей. Для когось фото з поїздок свідчить про бажання підкреслити свій статус (або прагнення до нього), можливості. «Подивіться, як і де я можу дозволити собі відпочивати», — транслюють фото.

Читайте також  У Дніпрі в ресторані “Старгород” під час спроби зробити Селфі, зaгинулa молода дівчина: деталі інциденту(ФОТО 18+)

А для інших — речовий доказ реальності подорожі, тих почуттів та емоцій, які були пережиті. Підтвердження факту, що ти досяг тієї точки, де побували мільйони інших, але ти тут вперше, і це твоє особисте досягнення (наприклад, фото на фоні Ейфелевої вежі, або Мачу-Пікчу в Перу).

10. Фото на тлі яхт, дорогих машин, предметів розкоші. Це спосіб розповісти світові про свою успішність (часто уявну чи бажану, підкреслити певний соціальний статус. Продекларувати: життя вдалося!

11. Фото страв. Мова не про професійних фуд-блогерів. Фото вишуканої їжі з дорогого ресторану — спроба самоствердження, соціального самопросування. А якщо це фото в профілі мами в декреті або домогосподарки, то це прагнення довести (в першу чергу самій собі), що справи йдуть не гірше, ніж у інших. Що і на кухні може бути не менш цікаво, ніж на переговорах, в офісах, на конференціях, фестивалях тощо.

12. Екстремальні фото. Стрибки з парашутом, підкорення гірських вершин або хвиль на серфі — це про трансляцію світу істинно чоловічих якостей: сміливості, сили, надійності, витривалості.

А ось за екстремальними селфі (селфі на даху хмарочоса, поїзда, з твариною-хижаком) стоїть потреба у визнанні, потреба бути поміченим, відчути себе живим. Молодь може в буквальному сенсі підсаджуватися як на гoлку на емоційний коктейль страху і задовoлення, яке вони відчувають, роблячи екстремальні селфі. Близьким людям варто звернути увагу на таке захоплення і, можливо, проконсультуватися з психологом.

13. Свої кумедні фото. Судячи з усього, господар (або власниця) сторінки впевнений в собі і має самоіронію. Бо викласти «перекошені» фото себе, особливо якщо мова йде про дівчину, — це вимагає сміливості. А можливо, він (або вона) просто «засміює» свої проблеми?

Читайте також  “Заборонили публікувати фотографії неповнолітніх дітей у соціальних мережах”: дізнайтеся всі подробиці

14. Фото в робочому кабінеті. Якщо в профілі часто зустрічаються фотографії в робочому кабінеті, в офіційній обстановці, то для людини явно важливе її професійне життя, реалізація в соціумі, вона сповнена амбітних і честолюбних планів. Для власника такої сторінки важливо якомога більшому числу людей показати, що він професіонал високого рівня, що займає статусну посаду.

15. Предмети, розкладки, частина цілого. Такі фото видають людину, яка хоче здаватися нестандартною. А ще говорять про творчу натуру та естетичне чуття.

16. Реальні фото без фільтрів і фотошопу. Такі фото говорять про те, що людина сприймає себе такою, яка вона є. До цієї ж категорії відноситься ситуація, коли людина по кілька років не міняє аватарку, — це говорить про стабільність поглядів, моральну зрілість, про відсутність необхідності малюватися перед кимось в соцмережах, отримувати емоційні «погладжування» у вигляді лайків і компліментів.

Такі люди використовують соцмережі для спілкування з друзями або для роботи, а не як привід показати себе у всій красі. Вони вважають за краще не фотографувати моменти і ділитися ними, а проживати їх у всіх повноті.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -